Image Description
Image Description
Image Description

Travelium'u daha iyi tanıyın

1989 yılında kurulan Travelium, butik seyahat hizmetleri konusunda önde gelen bir sağlayıcı olarak haklı bir üne sahiptir. Şirket, İstanbul'un ve Türkiye'nin kültürel mirasının harikalarını keşfetmek ve keyfini çıkarmak için en şık yolunu seçen seçkin bir müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır.


Türkiye'nin En İyisini Stil İle Deneyimleyin

1989 yılında kurulan Travelium, butik seyahat hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak haklı bir üne sahiptir. Şirket, İstanbul'un harikalarını ve Türkiye'nin kültürel zenginliğini seçkin bir müşteri kitlesine keşfetmek ve keyfini çıkarmak için en şık yolunu sunar.
Başarımızın sırrı basittir: en iyi otellere, en konforlu ulaşım araçlarına ve uzman rehberlerimize erişim sağlıyoruz. Ayrıca, dünyanın önde gelen tur operatörleri ile mükemmel ilişkiler sürdürüyoruz.
Travelium'un hizmet teklifleri arasında özel veya düzenli İstanbul turları, havalimanı transferleri ve birinci sınıf hizmetten ödün vermeden antik Anadolu medeniyetlerinin mirasını keşfetmek isteyenler için özel turlar da bulunuyor.


Şoförlü Lüks Arabaların Önde Gelen Sağlayıcısı

Havalimanına veya havalimanından limuzin hizmetine ihtiyacınız olsun, şehirde ve kırsalda şık bir şekilde seyahat etmek isteyin ya da iş gereksinimleriniz için, tercih ettiğiniz bir limuzini bulmanıza ve ayırtmanıza yardımcı olabiliriz. Lüks araçlar ve minibüsler filomuzla farklı otellere gece-gündüz havalimanı transferleri sunuyoruz.
Mükemmel hizmet sunma geleneğine sahip olan Travelium, İstanbul'daki çoğu 5 yıldızlı otelin seçkin misafirlerine şoförlü lüks araçların önde gelen sağlayıcısı olarak yer alıyor. PREMIUM limuzin markamız, şoförlü limuzin hizmetleri için endüstri lideri standartları sürekli olarak sunuyor.
Deneyimli şoförlerimiz en son model lüks arabaların direksiyonunda.
Filo, Maybach, BMW ve Mercedes gibi prestijli markaları da içeren 300'den fazla araçtan oluşuyor. Ayrıca, krom ve zarafetin altın çağını canlandıran yenilenmiş Amerikan klasikleri ve kalabalık otopark alanlarında kolayca yerini bulan Smart şehir arabalarını da sunuyoruz.

PREMIUM'un hizmetleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve Kapadokya'da mevcuttur. Her an, havalimanı garajlarımızda ve yerel ofislerimizde hem şoförlü hem de kiralık arabalar bulunmaktadır. Transfer ve limuzin kiralama hizmetlerimizin yanı sıra, Türkiye'nin önde gelen otelleri ve şirketlerinin misafirleri için isteğe bağlı karşılama hizmetleri de düzenliyoruz.
Ayrıca isteğe bağlı günlük şehir turları ve özel lisanslı profesyonel rehber hizmeti sunuyoruz.


Türkiye'nin En İyisini Travelium İle Keşfedin

Travelium, İstanbul ve çevresindeki günlük geziler için kapsamlı bir seçenek sunmanın yanı sıra, İstanbul'daki önemli turistik mekanları ve Türkiye genelindeki yerleri özel bir stil ile keşfetmek isteyenler için özel programlar da sunar.
Daha kişiselleştirilmiş konaklama tercih edenler, bireysel düzenlemelerin esnekliğini ve gizliliğini sevenler için özel turlarımızı tavsiye ediyoruz. Kalabalık gruplardan kaçınmak, kendi programınızı kendi temponuzda oluşturmak, tercihinize uygun bir restoran seçmek veya herhangi bir mekânda istediğiniz kadar zaman geçirmek isterseniz, sizi özel bir tur ile Türkiye'nin en iyisini deneyimlemeye davet ediyoruz.
İstanbul'da, şehrin çevresinde veya Türkiye'nin önemli turistik bölgelerinde, özel bir rehber uzman kişisel dokunuşla deneyiminizi artıracaktır.
Türk Turizm Bakanlığı tarafından resmi olarak lisanslı olan deneyimli rehberlerimiz, en sofistike gezginler için yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş hizmet sunabilecek gerekli beceriye sahiptir. Bu, keşfedilmemiş yerlere gitmek isteyen misafirler için ideal olan detaylı uzmanlık sağlar.
Deneyimli şoförlerimiz ve üst düzey lüks ve düzenli araç filomuz yerel gezileriniz ve iş gereksinimleriniz için hizmetinizdedir.


Hilton Otelleri ile Türkiye'de Mükemmellik İşbirliği

Başka bir endüstriye özgü uygulama olarak, Conrad Istanbul Bosphorus, Hilton Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center otellerindeki concierge hizmetleri Travelium tarafından dış kaynak olarak sağlanmaktadır. İşbirliği anlaşmamızın bir parçası olarak, bu otellerdeki ofislerimiz profesyonel concierge personeli ile donatılmıştır. Kendi otelleri tarafından eğitilen bu personel, misafir beklentilerini karşılayan ve aşan hizmeti sunmak üzere yetiştirilir.
Personelimiz, herhangi bir talep veya soru için ilk iletişim noktası olarak görev yapar. Tüm turları, havalimanı transferlerini ve özel rehber hizmetlerini koordine ederler. Misafirlerin restoran önerileri ve rezervasyonları, uçuş onayları, online check-in ve diğer düzenlemeler dahil olmak üzere her türlü talebini, zengin bilgi birikimlerini kullanarak yerine getirmeye hazırdırlar.

1989 yılında kurulan Travelium, butik seyahat hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak tanınmaktadır. Şirket, seçkin müşterilere İstanbul'un ve Türkiye'nin kültürel mirasının keşfedilmesi ve deneyimlenmesi fırsatını sunmaktadır.

Bize Ulaşın

  • Babur Arslan Turizm Ticaret Özel Sağlık Hizmetleri ve San. A.Ş. Cihannuma Mah. Saray Cad. No. 5A Beşiktaş İSTANBUL
  • Tel: +90 212 240 88 20
  • Fax: +90 212 240 81 10
  • info@travelium.com.tr
Sosyal Medya
© 2023 Travelium. All rights reserved.